Berisha: Ministres së Ramës i grabisin 200 mijë euro

Hënë, 10 September 2018 11:58

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ditën e sotme një denoncim, ku sipas saj thuhet se Ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliut i kanë vjedhur 200 mijë euro.

Statusi i Berishës:

Vidhen 200000 euro te ndrikull Manastirliut dhe keshilltares se saj!

Lexoni mesazhin e nepunesit dixhital. sb

“Doktor te pershendes, keshilltares see Ministres se Shendetesise e cila eshte edhe sekserja e ministres i kane vjedhur para 5 ditesh 200 mije euro ne shtepi,te saja dhe te vet ministres ,shtepia eshte te pallatet anash maternitetit te ri. Ajo nuk deshte ta denonconte sepse i kane leke te vjedhura. Ajo ka qene edhe sekserja e vete ne QSUT. Te pershendes dhe uroj te shporen keto hajduta me xhizme”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

20 vite më pas Lewinsky tregon skandalin

Globi

20 vite më pas Lewinsky tregon skandalin

Kanë kaluar rreth 20 vite, që nga skandali seksual mes Monica Lewinsky dhe Bill Clinton. Tani, Monica ka vendosur të rrëfehet për herë të parë për marrëdhënien e saj me ish-presidentin...

Ndërron jetë foshnja e porsalindur, procedohen dy infermiere në Berat

Aktualitet

Ndërron jetë foshnja e porsalindur, procedohen dy infermiere në Berat

Një foshnje ka ndërruar jetë në Maternitetin e Beratit, pranë Spitalit Rajonal. Foshnja është lindur nën peshë, e për këtë arsye mbahej në inkubator. Edhe pse nuk dihen ende shkaqet e...

Kokainë me vlerë 3 mln sterlina, dënohet shqiptari në Angli

Aktualitet

Kokainë me vlerë 3 mln sterlina, dënohet shqiptari në Angli

Një gjykatë në Angli ka dënuar me 17 vite e 6 muaj burg në total një shqiptar dhe bashkëpunëtorin e tij britanik pasi janë shpallur fajtorë për trafik kokaine. Gjykata në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!