Berisha denoncon: I kërkuar për vrasje në Mal të Zi, mbrohet nga qeveria në Shqipëri

Hënë, 10 September 2018 17:39

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një oficeri policie nga Shkodra, në lidhje me një prej të arrestuarve të pak ditëve më parë në metropolin verior.

Sipas denoncuesit, Erogen Vaso Brajevic kërkohet për vrasje në Mal të Zi, ndërsa në Shqipëri e mron qeveria

Postimi i plotë

Erogen Vaso Brajevic i kerkuar per vrasje por mbrohet nga qeveria ne Shqiperi!

Lexoni mesazhin dhe shikoni lajmin qe dergon oficeri dixhital. sb

'Pershendetje Doktor jam nji oficer policijet ktu nshkoder mfal se po tbezdisi po deshta me than per kyt erogen brajoviq qe kan arrestu ky asht i kerkum edhe prej malit tzi e nuk e publikon kerkush nga perkrahja qe ka nga shteti ky ka emrin npolici qe i kan ba kallzime ne policin shkoder e çeshtja i ka kalu prokuroris se nbashkpunin me drejtorin e zvrpp Shkoder Zamir Lekaj i kan marr nji prone nji personit ktu ne shkoder me dokumentacione fallco tu pas lidhje tforta me depute e ministra .

Ky ska nevoje me prit 30 dit per prova qe ku e kerkon mali zihttps://m.cdm.me/hronika/crvene-potjernice-za-vukoticem-i-brajovicem/ tan gazetat malazeze shkruj per te si kryetar bandet. Ju lutem anonim se kena fmi me rrit e kta te hekun prej punet’

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Qytetarët denoncojnë radhë kilometrike në doganën e Kakavijës dhe Kapshticës

Aktualitet

Qytetarët denoncojnë radhë kilometrike në doganën e Kakavijës dhe Kapshticës

Radhë të gjatë kilometrike në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës në Gjirokastër. Një qytetare që ka dërguar pamjet pranë Ora News, thotë se ndodhet që prej orës 16:00 në...

101 vjeçarja ngatërron Merkel me zonjën e parë franceze

Globi

101 vjeçarja ngatërron Merkel me zonjën e parë franceze

Një ngjarje interesante ka ndodhur në Francë gjatë ceremonisë për të  përkujtuar 100 vjetorin e përfundimit të Luftës së Parë Botërore. Një grua 101-vjeçare ka ngatërruar kancelaren Angela Merkel me bashkëshorten...

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Aktualitet

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Një i moshuar ka humbur jetën pasditen e së hënës pasi është goditur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Klos të Cërrikut, ku mjeti drejtuar nga shtetasi me iniciale...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!