VIDEO/ ‘Berisha, politikani që ka marrë kosto personale për mbrojtjen e Kosovës’

E mërkurë, 12 September 2018 20:29

Sipas ish-presidenti Bujar Nishani, Sali Berisha është politikani i vetëm shqiptar që ka marrë përsipër kosto politike dhe personale, për të mbrojtur çështjet kombëtare.

Duke folur përballë gazetarit Çim Peka, ish-presidenti Bujar Nishani është shprehur se ‘Berisha nuk ka nevojë për avokatinë e askujt’.

Sipas Nishanit, që nga viti 1992 e deri më sot, Sali Berisha ka marrë kosto, sidomos kur ka mbrojtur çështjen e Kosovës.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!