VIDEO/ Berisha: Krim i shëmtuar i narkopolicëve të Xhafës së drogës

Premte, 14 September 2018 17:11

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në Lushnjë ku u qëllua në gjumë një 77-vjeccar në 4 të mëngjesit.

Sipas Berishës ky është një krim i shëmtuar i narkopolicëve të Xhafës së drogës.

Postimi i plotë

Krim i shemtuar i narkopoliceve te Xhafes se droges!

Familjaret tregojne sesi e qelluan ne gjume gjyshin e tyre Haxhi Lika, ne oren 4:00 te mengjesit nderkohe qe Xhafopolicia fsheh krimin e saj duke pretenduar ne menyre kriminale se i moshuari kishte qelluar drejt tyre! sb

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Politikë

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Banorët e zonës së Astirit te Unaza e Re, në kryeqytet vijojnë protestat e tyre, kundër mos kompensimit për prishjen e banesave të tyre. Në ditën e 12 të protestës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!