Berisha mesazh Ramës:Ndalo terrorin ndaj qytetarëve të Kukësit

Saturday, 31 Mars 2018 19:15

Pas protestës së sotme në rrugën e kombit, ish-kryeministri Berisha i ka bërë thirrje Ramës të largojë fallangat e narkopolicisë për terror drejt Kukësit. Në një postim në facebook Berisha i kërkon të ndalojë terrorin ndaj qytetarëve të Kukësit.

Postimi i plotë

Rama dergon fallangat e narkopolicise per terror drejt Kukesit, i cili i kalli daten narkoshtetit!

Miq, me kete rast duhet ti them dhe njehere Edvinit: ndalo terrorin ndaj qytetareve te Kukesit, hiq urgjent taksen plaçke antikombetare ne “Rrugen e Kombit” dhe largo fallangat e tua nga qyteti, ndalo terrorin ndaj lumjaneve se perndryshe do te pesosh nje 20 shkurt te dyte si ati yt mizor.

Me qytetaret e Kukesit jane mbare shqiptaret. Revolta e tyre do fitoje! sb

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje Z berisha tani po ktheme nga kosova edhe pash qe drejt kuksi po shkojn mbi 20 fugona policie per arrestim . Te lutem baj dicka per ate popull qe bani ni heroik !”

Modifikuar më Saturday, 31 Mars 2018 19:26

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Aktualitet

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Mes 11 personave të arrestuar si pjesë e grupit kriminal "Bajri", është edhe shtetasi Armir Grima, trajner i kombëtares së futbollit për femra i cili gjatë karrierës së tij sportive...

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Aktualitet

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Ada është një vajzë 23-vjeçare nga Berati, e cila pasi përfundoi studimet e larta vendosi që të qëndrojë në Tiranë për t’u punësuar.Por, në ambientet punëdhënëse që ajo ka frekuentuar...

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Aktualitet

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve në nënstacionin Selitës. OSHEE bën me dije se...