“Zërin e Agron Llakajt kanë çuar për ekspertim në laboratorin anglez?!”

Tuesday, 09 October 2018 11:02

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar me ironi përfundimet e dala nga laboratori “JP French Associates”, sa i takon audio-përgjimit të dosjes “Babale”.

Manjani ironizon konkluzionin e kompanisë angleze, sipas së cilës regjistrimet nuk janë origjinale dhe materiali i dërguar është marrë nga mediat, duke thënë se në vend të zërit të Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të Brendshëm, duhet të kenë dërguar zërin e Agron Llakajt, aktorit të njohur të humorit.

“Ore zërin e kujt paskan çuar për ekspertim këta, të Agron Xhafajt apo të Agron Llakajt?!
Nuk ndalojnë së gënjyeri…”, shkruan Manjani.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!