Paloka: Akt patriotik largimi me çdo mënyrë i këtyre qelbësirave

E mërkurë, 10 October 2018 10:00

Deputeti i PD-së, Edi Paloka ka bërë një reagim të fortë ditën e sotme lidhur me provat që kanë dalë në skenë kohët e fundit ku janë identifikuar disa prej zyrtarëve më të lartë të shtetit të lidhur me botën e krimit dhe deri në fabrikim dëshmitarësh të rremë.

Përmes një statusi në profilin e tij në Facebook, Paloka thotë se qeveritarët e lartë që nga Edi Rama, Balla, Xhafaj, Veliu, Marku etj, duhet që të largohen me çdo kusht nga pushteti.

Ja postimi i plotë i Edi Palokës

Kryeministri-Kryetari i grupit parlamentar-Ministri i Brendshem-Drejtori i Pergjithshem i Policise-Prokuroria-Krimi-Sherbetoret...
Cdo menyre per te shpetuar vendin nga keta qelbesira eshte akt patriotik .

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

VKM për konviktet, LSI-Ramës: Po i hedh hi syve shqiptarëve

Politikë

VKM për konviktet, LSI-Ramës: Po i hedh hi syve shqiptarëve

Pas vendimit që miratoi sot qeveria në lidhje me marrëveshjen me qeverinë gjermanë për rikonstruksionin e konvikteve në Universitetin e Tiranës, vjen një reagim nga Lëvizja Socialiste për Integrim. Përmes një...

VIDEO/Gjimnazistët kapërcejnë hekura pasi u mbyllin dyert për të mos dalë në protestë

Aktualitet

VIDEO/Gjimnazistët kapërcejnë hekura pasi u mbyllin dyert për të mos dalë në protestë

Protesta e studentëve ka bërë që edhe gjimnazistët të ngrihen në protesta. Pikërisht kjo gjë, ka bërë që drejtuesit e këtyre institucioneve me urdhër nga lart, të vendosin mbylljen e portave...

Mbesa e Martin Camajt: Mund të bëhem edhe kamikaze për ta, djalin 16-vjeçar e kanë mbajtur në polici pa dijeninë e prindërve

Aktualitet

Mbesa e Martin Camajt: Mund të bëhem edhe kamikaze për ta, djalin 16-vjeçar e kanë mbajtur në polici pa dijeninë e prindërve

Vera Camaj, mbesa e shkrimtarit dhe akademikut të njohur, Martin Camaj, i është bashkuar protestës së studentëve para Kryeministrisë, ndërsa u shpreh se ka studentëve po u shkelen të drejtat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!