Strazimiri-Ballës: ‘Baballa 4’ e ndyrë dhe kriminale, organizatë që ka kapur për fyti shtetin

E mërkurë, 10 October 2018 14:53

Deputeti i PD-së, Gent Strazimiri, ka reaguar në një postimi në rrjetet sociale pas daljes në skenë sërish të Taulant Ballës në rastin e përgjimeve video.

Deputeti demokrat me një ironi të hapur shkruan se: "BABALLA 4" edhe me e ndyrë, edhe më kriminale, edhe më "shpjeguese" se 3 të parat!

Janë një organizatë kriminale që kanë kapur për fyti çdo qelizë të shtetit, përmes montazheve, shantazheve e parave të ndyra të krimit të organizuar!”, shkruan Strazimiri.

Postimi i plotë:

"BABALLA 4" edhe me e ndyrë, edhe më kriminale, edhe më "shpjeguese" se 3 të parat!

Janë një organizatë kriminale që kanë kapur për fyti çdo qelizë të shtetit, përmes montazheve, shantazheve e parave të ndyra të krimit të organizuar!

Kjo NUK ËSHTË MË POLITIKË prej 5 vitesh tashmë!

POLITIKË do të thotë që nëse dikush vendoset përpara hijeve të arsyeshme të dyshimit, skuqet, kërkon falje dhe largohet... që vota e opinionit publik, e shoqërisë të mos cënojë kredibilitetin e forcës POLITIKE ku bën pjesë!!!

BANDAT nuk skuqen! BANDAT nuk pyesin për opinionin publik sepse NUK VAREN NGA VOTA!

BANDAT NUK LARGOHEN DOT ME VOTË!!!!

#ngrehuni_dhe_bjeruni

#që_nga_shkodra_gjer_në_vlorë

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Skenare për sulme në Kosovë? Çfarë po ‘kurdisin’ shërbimet sekrete serbe…

Bota Shqiptare

Skenare për sulme në Kosovë? Çfarë po ‘kurdisin’ shërbimet sekrete serbe…

Më 15 nëntor, Zyra për Koordinim të Shërbimeve të Sigurisë së Serbisë, mbajti mbledhje, ku mori disa vendime në raport me Kosovën. Aty morën pjesë shërbimi sekret civil, dy shërbimet...

Soni Malaj rikthehet në Festivalin e RTSH me një performancë shpërthyese

Kulturë

Soni Malaj rikthehet në Festivalin e RTSH me një performancë shpërthyese

Soni Malaj rikthehet në Festivalin e Këngës në RTSH pas 10 vitesh. Kjo mungesë e ka një arsye. “Në festivalin e madh nuk mund të marrësh pjesë çdo vit. Për vitet...

Studentja Ervisa Shehu: Rama takim me dekanë dhe rektorë që i akuzon për korrupsion

Aktualitet

Studentja Ervisa Shehu: Rama takim me dekanë dhe rektorë që i akuzon për korrupsion

Ervisa Shehu, studente pranë Fakultetit të Shkencave Sociale, thotë në studion e Ora News, thotë se do të jetë në protestë deri ditën e fundit kur kryeministri Rama të dalë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!