Trafik droge, arrestohen në Maqedoni njerëzit e Taulant Ballës

E Enjte, 11 October 2018 10:59

Njerëzit e Taulant Ballës janë arrestuar në Maqedoni për trafik droge.
Denoncimin e ka bërë ish-kryeministri Sali Berisha, me publikimin e një mesazhi të mbërritur në adresë të tij.
Sipas ish-kryeministrit, janë 4 persona nga Librazhi që janë kapur me kanabis.
Denoncimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:
Arrestohet për trafik droge banda e Ballës në Maqedoni!
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb
“Doktor ju pershendes!
Para nje jave ne Maqedoni jane arrestuar 4 shtetas nga Librazhdi per trafik droge (hashash) ne Maqedoni.
Jane miq te ngushte te Taulant Balles.
Madje Artur Balla qe e therrasin Tukja eshte kryesori dhe ka qene pjese e shtabit elektoral te Taulantit ne fushatat e fundit.”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Miliardat e infrastrukturës arsimore zhvatur me PPP nga Erion Veliaj

Aktualitet

Miliardat e infrastrukturës arsimore zhvatur me PPP nga Erion Veliaj

Rilindasit janë kampion korrupsioni si në pushtet qendror ashtu në atë vendor. Veç grabitjes me tendera ku gjithmonë fiton oferta më e lartë dhe miqte e kryeministrit dhe anëtarëve të...

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Aktualitet

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Spektakli i shpifur i organizuar nga kryeministri dhe Alban Dudushi është diskredituar edhe live kur një nga studentët e pjesmarrës që ishin shitur nga organizatorët si protestues dhe që Rama...

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!