Masakra në Mat, Berisha u shpreh ngushëllimet familjeve të viktimave

E Enjte, 11 October 2018 20:23

Sali Berisha

Nje masaker e shemtuar!

Te dashur miq, sot ne fshatin Shelli te rrethit te Matit ndodhi nje masaker e shemtuar. Tre punonjes te bashkise se Matit, Mentor Hoxha, Erzen Alia, Hamit Buçi u ekzektuaun ne krye te detyres nga nje kriminel mizor, Kujtim Hoxha, i cili u mori jeten me bresherite e automatikut qe derdhi mbi ta tek po hanin dreke.
Perveç tyre ka mbetur i plagosur edhe punonjesi i Bashkise Astrit Hani.

Duke shprehur ngushellimet me te ndjera familjeve te te reneve ne krye te detyres Mentor Hoxha, Erzen Alia, Hamit Buçi dhe uruar sherim te shpejte te plagosurit Astrit Hani, denoj me forcen me te madhe kete krim te shemtuar dhe autorin e tij dhe uroj qe te perballet me te gjithe rreptesine e ligjit per masakren e tij. sb

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Demokratët e Grupseksionit Barking dhe Dagenham, degës PD në Britani të Madhe, mblidhen më 29 tetor

Politikë

Demokratët e Grupseksionit Barking dhe Dagenham, degës PD në Britani të Madhe, mblidhen më 29 tetor

Demokratët kanë nis organizimin kudo që janë jashtë apo brenda Shqipërisë për të dhënë më të mirën për vendin, për të dhënë alternativën, për t’u organizuar dita-ditës më objektivin e...

Plehrat në Fier shkaktojnë helme të dëmshme për njerëzit

Aktualitet

Plehrat në Fier shkaktojnë helme të dëmshme për njerëzit

Mbi 100 ton me mbetje urbane shkarkohen në një ditë në fushën e plehrave të Fierit në lagjen Sheq.Banesat me malin e mbetjeve janë shumë pranë. Kjo fushë nuk është...

Tabaku jep 6 arsyet pse Rama po transferon lojërat e fatit në online

Politikë

Tabaku jep 6 arsyet pse Rama po transferon lojërat e fatit në online

Deputetja demokrate, Jorida Tabaku, thekson se Rama do të mbyllë të gjitha lojërat e fatit në vend, në mënyrë që të gjitha paratë e shqiptarëve t’ia marrë BastArena, kompania sportive...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!