Taulanti ka frikë, refuzon të shkojë në emisionin “Opinion”

E Enjte, 11 October 2018 22:29

Taulant Balla është në një gjendje që nuk mund t’ia urosh as hasmit. Frika e tij se çdo gjë të ndyrë që ai ka bërë po shkërmoqet dhe po del në sytë e shqiptarëve po bëhet gjithnjë e më e madhe.

Tashmë ai refuzon të dalë edhe në studiot televizive pasi përballja më të vërtetat e tremb.

Vetëm pak minuta më parë në një lidhje me emisionin “Opinion”, drejtuesi i emisionit e ftoi Ballën në studio që të përballej live me provat e opozitës.

“Jo, jo, nuk vij”, ishte përgjigjja e Taulant Ballës.

Modifikuar më E Enjte, 11 October 2018 22:37

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Letra dhe fjalët e princ Vidit para se të largohej nga Shqipëria

Aktualitet

Letra dhe fjalët e princ Vidit para se të largohej nga Shqipëria

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 20 Tetor 2018 “Le Figaro” ka botuar, të dielën e 6 shtatorit 1914, në faqen n°, një shkrim në lidhje me shkresën e fundit të Princ Vidit...

Vetëhelmoet me detergjent 34-vjeçarja në Lezhë

Aktualitet

Vetëhelmoet me detergjent 34-vjeçarja në Lezhë

Një 34-vjeçare në Lezhë, ka konsumuar detergjent, si zgjedhje për ti dhënë fund jetës së saj. Sipas Policisë Vendore, mësohet se ngjarja ka ndodhur në banesën e saj, ku në kushtet...

Skandal, ja kush i furnizon kopshtet dhe çerdhet

Aktualitet

Skandal, ja kush i furnizon kopshtet dhe çerdhet

Këto janë ambientet e një biznesi i cili ka fituar tenderin për të bërë furnizimin me ushqime të disa institucioneve shtetërore.Shtëpia e Foshnjës dhe ajo e pushimit në Durrës, disa...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!