Video\Dhjetëra furgon policie mësyjnë në Kukës, priten arrestime?

Saturday, 31 Mars 2018 20:18

Një video ku duken dhjetëra furgon policie që mësyjnë në qytetin e Kukësit është shpërndarë në Facebook nga ish kryeministri Berisha.

Vetëm pak më parë kryeministri Rama, paralajmëroi ndëshkime të ashpra për ata që ushtruan dhunë në protestën e sotme në Rrugën e Kombit.

Në profilin e tij në facebook z.Berisha shkruan “Me dhjetra furgona të narkopolicise drejt Kuksit! Shikoni videon e qytetarit dixhital. Sb”

 

Modifikuar më Saturday, 31 Mars 2018 21:39

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vasili: Gjynah se nuk ke as moshë për të larë gjithë këto turpe!

Politikë

Vasili: Gjynah se nuk ke as moshë për të larë gjithë këto turpe!

NGA PETRIT VASILI Gramoz Ruçi zgjodhi te jete njesh me hajdutet e teatrit..... Kryetari i Kuvendit kishte nje shans te fundit per tu distancuar nga hajdutet e teatrit. Sot ai hodhi poshte...

Zbulimi i shtatoreve të Fehmi dhe Xhevë Lladrovci, merr pjesë edhe Presidenti Meta

Politikë

Zbulimi i shtatoreve të Fehmi dhe Xhevë Lladrovci, merr pjesë edhe Presidenti Meta

Në 20 vjetorin e rënies, në Drenas po mbahet manifestimi kushtuar dëshmorëve të kombit Fehmi Lladrovci dhe heroinës Xhevë Krasniqi-Lladrovci. Gjatë manifestimit përkujtimor, do të zbulohen shtatoret e dy heronjve të...

Shiste drogë në afërsi të shkollave, arrestohet 46 vjeçari i dënuar për vrasje

Aktualitet

Shiste drogë në afërsi të shkollave, arrestohet 46 vjeçari i dënuar për vrasje

Policia e Durrësit finalizoi operacionin e koduar "Fusha e Rërës" duke vënë në pranga 46 vjecarin Ardian Llana. Në kuadër të masave për rritjen e parametrave të sigurisë në shkolla,  parandalimit...