VIDEO/ "I kemi dhënë votën Ramës...". Shqiptarët pendohen, po e kuptojnë për kë kanë votuar

E mërkurë, 07 November 2018 21:14

Ditë pas dite dhe rast pas rasti shqiptarët po bëhen pishman në votën që kanë dhënë për Edi Ramën dhe partinë Socialiste. Janë të shumta videot si kjo që po postojmë sot, ku shqiptarët deklarojnë se pendohen se kujt ia kanë besuar të ardhmen e tyre.
Kjo e ka edhe një kosto. Ditë pas dite familje të shumta po hiqen nga lista e ndihmave ekonomike, në çdo ditë që kalon shqiptarët po bëhen më të varfër, koha kalon dhe Shqipëria po tkurret. Ditët ikin, dhe familje pas familje po mbetet pa shtëpi, si ën rastin e kësaj gruaje që proteston kundër vendimit të qeverisë dhe Bashkisë së Tiranës që do ta nxjerrë në qiell të hapur.

Modifikuar më E mërkurë, 07 November 2018 21:26

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Sport

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Kanë përfunduar sfidat e programuara për ditën e sotme në Ligën e Kombeve dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Uellsi është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Danimarkës, e cila...

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Globi

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka mbikëqyrur testin e një arme taktike të teknologjisë së lartë në një qendër mbrojtëse, sipas medias shtetërore e Phenianit. Ajo shtoi se...

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Sport

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Kombëtarja e Shqipërisë U 21 mundi me rezultatin 2-0 Maltën në një ndeshje miqësore të luajtur në stadiumin “Selman Stermasi” në kryeqytet. Kjo sfidë ishte një test për trajnerin Alban...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!