Berisha: Dëgjojeni thirrjen e një fëmije në mbrojtje të shtëpisë që duan t’ia prishin (VIDEO)

E Enjte, 08 November 2018 10:32

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ditën e sotme një video mjaft prekëse.

Reagimi i Berishës:

Klithma e një femije!

Të dashur miq, në videon e mëposhtme keni thirrjen e një femije, artist i talentuar, drejtuar Kallam Deshtakut shpirt katran dhe Lal Plehut,
në mbrojtje të shtepise që duan t'ja prishin në Unazën e Re.

Ju bëj thirrje qytetarëve të solidarizohen me thirrjen e tij! Sb

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!