Manjani ia thotë troç Ramës: Ma shpife me leshin e hundës

Premte, 09 November 2018 11:05

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i ka kushtuar vëmendje përgjigjes së kryeministrit Edi Rama në “Facebook” për një person me emrin Kadri që hidhte akuza ndaj qeverisë, por vetëm fillimit. Kështu të paktën thotë Manjani nëpërmjet një postimi, ku shprehet se nuk e ka çuar deri në fund videon pasi ‘ia shpifi leshi i hundës’.

 

“Fillova të shoh një reagim video të Kryeministrit që merrej me një Kadri. Ma shpifi leshi i hundës dhe nuk e çova deri në fund!🤮”, shkruan Manjani.

 
Manjani Fb

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur dje në rubrikën “Përgjigjja ime” një komentuesi me emrin Kadri që përfshihej në debat të ashpër me një simpatizantë të qeverisë.

 

Screenshot_4.jpg

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Lista/ Shtetet që nuk lejohet të “fluturojnë” në SHBA

Globi

Lista/ Shtetet që nuk lejohet të “fluturojnë” në SHBA

Vitet e fundit udhëtimet nga ajri janë preferuar gjithnjë e më shumë duke pësuar një rritje të konsiderueshme në mbarë botën. Më shumë se katër miliardë njerëz udhëtuan nga ajri...

Greqia e katërta për tatimin mbi pronën në BE,  rënie të thellë në investime

Globi

Greqia e katërta për tatimin mbi pronën në BE,  rënie të thellë në investime

Greqia mban vendin e katërt në BE në lidhje me tatimin më lartë të pronës, sipas një studimi të kryer nga Fondacioni për Hulumtime Ekonomike dhe Industriale, ose IOBE. Studimi gjithashtu...

Helidon Kastrati, histori suksesi në Britani dhe investimi i guximshëm që nuk mbështetet nga shteti shqiptar

Aktualitet

Helidon Kastrati, histori suksesi në Britani dhe investimi i guximshëm që nuk mbështetet nga shteti shqiptar

Nga Mina HYSA Shqiptarët në diasporë pavarësisht vështirësive të fillimit kanë mundur të ndërtojnë më së miri jetën atje ku ndodhen në vende të ndryshme dhe shumë prej tyre kanë qenë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!