Dalin mesazhet sesi kërcënohen njerëzit në emër të Erion Veliajt

Premte, 16 November 2018 13:19

Ish-kryeministri ka publikuar ditën e sotme një mesazh të një qytetar, ku tregon sesi është kërcënuar vetëm se ka komentua tek një video e Erion Veliajt.

Reagimi i Berishës:

Ja si sulmon shpura e horrave te Lal Plehut me parate e takspaguesve komentuesit ne FB e tij! sb

“Prsh berisha!

Te lutem publikoje se e vetmja dritare per ndihme je ti!

Po te shkruaj me arsyen qe ta kuptojn dhe te tjeret qe ne Shqiperi po ringjallet komunizmi dhe po vihen dhe jet njerezish ne rrezik!

Te shprehesh mendimet lirshem eshte goxha e rrezikshme.

Bera nji koment kritikues ne nje video te lali Erit ne fb dhe cte shihja me vone, kishin ardhur dhjetera ftesa ne fb nga profile te ndryshme dhe dhjetera mesazhe kercenuese

Mir qe jetoj ne UK se kushedi po te isha ne AL ca mund te ndodhte, imagjino sa persona te tjera si puna ime mund tu ket ndodhur ky problem

Ju lutem publikojeni L.Miftari se une skam frike se nuk vij mo ne Shqiperi

Faleminderit”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

Globi

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

jë pallat në Bolonja është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotëm dhe për pasojë dy persona kanë humbur jetën si dhe dy të tjerë  janë në gjendje të rëndë. Siç...

Ky vit shkollor bëhet më i shtrenjtë, rriten çmimet e librave dhe shërbimeve arsimore

Aktualitet

Ky vit shkollor bëhet më i shtrenjtë, rriten çmimet e librave dhe shërbimeve arsimore

Ky vit akademik është bërë më i shtrenjtë për të gjitha nivelet e studimit. Librat dhe mjetet shkollore kanë kushtuar më shumë që nga shtatori 2018 gjithashtu edhe shërbimet arsimore...

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Globi

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Rrëzimi i një peme ka rezultuar fatale për një çift në Selanik. Burrë dhe grua po punonin në kopshtin e oborrit të shtëpisë, kur një palmë aty u rrëzua duke...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!