VIDEO/ Si u terrorizuan kuksianët në mesnatë, policia ushtroi dhunë psikologjike

Hënë, 02 Prill 2018 09:05

Zbardhen pamje të regjistruara nga kamerat e sigurisë të terrorit të ushtruar nga policia gjatë natës në Kukës.

Një video e dërguar dhe e bërë publike nga ish-kryeministri Sali Berisha, tregon momentet kur policia mësyn në një lokal.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook:

Ja bastisjet banditeske te Narkopolicise ne lokalet e Kukesit!

Shikoni videon dhe lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. Sb

“Doktor ja nje fakt se ç’far ka ndodhur dje ne ore 3 te mengjesit ne Kukës,te njejten gje kan bere edhe ne familjet kuksjane.”

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/982674605226780/

Modifikuar më Hënë, 02 Prill 2018 09:10

Video

{com/SaliBerisha/videos/982674605226780/remote}http://gazeta55.al/https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/982674605226780/{/com/SaliBerisha/videos/982674605226780/remote}

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tatimpaguesit me xhiro vjetore 2-5 mln lekë – Tatimet: Ja të drejtat dhe detyrimet e tyre

Aktualitet

Tatimpaguesit me xhiro vjetore 2-5 mln lekë – Tatimet: Ja të drejtat dhe detyrimet e tyre

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve përmes informacioneve të publikuara në faqen zyrtare të saj, njeh tatimpaguesit me xhiro vjetore të biznesit 2 deri në 5 milionë lekë drejtat dhe detyrimet...

Mourinho do Neymarin tek United, garancitë që i ofron brazilianit

Sport

Mourinho do Neymarin tek United, garancitë që i ofron brazilianit

Pas zhgënjimit në merkaton e verës duket se portugezi Mourinho e ngre stekën e pretendimeve. Tashmë Manchester United përgatitet për një operacion madhor, siç është transferimi i “yllit” të PSG...

Italianët: Shqipëria, mes peizazheve të mrekullueshme dhe mikpritjes së jashtëzakonshme

Aktualitet

Italianët: Shqipëria, mes peizazheve të mrekullueshme dhe mikpritjes së jashtëzakonshme

Shqipëria është një pjesë e paprekur dhe e pashkelur në misterin kompleks të Europës. Kështu e nisin artikullin e disa ditëve në parë italianët e medias online Ticino-20minuti. Për to, Shqipëria...