Arrestimet e protestuesve, ja cfarë do të bëjë opozita

Hënë, 02 Prill 2018 13:59

Pritet një tjetër lëvizje nga ana e opozitës, pasi ditën e sotme në orën 18:00, kreu I PD do të mbledhë grupin parlamentar.

Nga ana tjetër edhe zonja Kryemadhi ka njoftuar për mbledhje grupi që do të mbahet në orën 16.30.

Fill pas këtij takimi kreu i PD do të zhvillojë një tjetër takim me krerët e degëve. Në fokus të mbledhjes do të jetë arrestimi i protestuesve që kundërshtuan taksën në Rrugën e Kombit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Armëmbajtje pa leje dhe kokainë, 2 të arrestuar dhe 67 të shoqëruar

Aktualitet

Armëmbajtje pa leje dhe kokainë, 2 të arrestuar dhe 67 të shoqëruar

Dy persona janë arrestuar në Tiranë për armëmbajtje pa leje dhe posedim të lëndëve narkotike. Në rrugën “Asim Vokshi” u arrestua Arsen Caka 30 vjeç, të cilit gjatë kontrollit fizik...

Ambasadori i SHBA në Kosovë Delawie, i përgjigjet Elez Blakajt

Bota Shqiptare

Ambasadori i SHBA në Kosovë Delawie, i përgjigjet Elez Blakajt

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie, nuk deshi të komentojë lidhur me çështjen e dorëheqjes së prokurorit Elez Blakaj apo protestat kundër Kryeprokurorit Aleksandër Lumezi. Sipas...

“Inter mund ta mposht Barcën”

Sport

“Inter mund ta mposht Barcën”

Eder beson se Interi janë “kundërshtarët kryesor të Juventusit në Serie A” dhe ata do të mund ta mposhtin Barcelonën në Ligën e Kampionëve këtë sezon Inter u kthye nga humbja...