Taksa në Rrugën e Kombit/ Dritan Demiraj udhëtova 1072 km në SHBA pa para

Tuesday, 03 Prill 2018 08:51

Dritan Demiraj, ish-ministri i Brendshëm, ka reaguar nëpërmjet një statusi në facebook, në lidhje me taksën në Rrugën e Kombit.

Ai rrëfen se nuk ka paguar asnjë lek edhe pse ka udhëtuar 1072 km në SHBA.  

Statusi i plotë Demiraj:

U nisa sot nga Troy, Michigan per Miami, Florida dhe deri tek hoteli ku po pushoj sonte ne Atlanta, Georgia bera 1072 km ne nje super autostrade e gjitha e re dhe nuk pagova asnje qindarke. 
God bless America and Albanian people.
DD, Ph.D.

 

Modifikuar më Tuesday, 03 Prill 2018 09:22

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...