Terrori i policisë, Petrit Vasili: Njerëzit po rrëmbehen

Tuesday, 03 Prill 2018 12:51

Pavarësisht protestave të nisur në Tiranë dhe vendimit të opozitës për një mosbindje civile deputetët e LSI kanë marrë pjesë në komisionet parlamentare.

Kryetari  i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili tha se shqetësimi nuk është mosbindja civili por rrëmbimi i njerëzve në polici.

"Jam dakort që të jemi edhe më prezentë atje ku rrëmbehen njerëzit, në polici. Ky është shqetësimi më madhor", tha ai në një prononcim për mediat nga Kryesia e Kuvendit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Klopp: Të gjithë e duan Shaqirin, do t’i vijë koha edhe atij për të luajtur

Sport

Klopp: Të gjithë e duan Shaqirin, do t’i vijë koha edhe atij për të luajtur

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka insistuar se koha e Xherdan Shaqirit do të vijë, i cili ende është në pritje të ndeshjes së parë si titullar për të kuqtë...

Facebook nuk do të ofrojë më staf në fushatat politike

Globi

Facebook nuk do të ofrojë më staf në fushatat politike

Facebook nuk do të dërgojë staf për të punuar në zyrat e fushatave politike gjatë zgjedhjeve, ka njoftuar kompania. Rrjeti social ofronte staf të përkushtuar për fushatat politike duke i ndihmuar...

Instagrami vs. Realiteti: Fotot perfekte janë gënjeshtër e madhe

Lifestyle

Instagrami vs. Realiteti: Fotot perfekte janë gënjeshtër e madhe

Ne të gjithë jemi familjarë me fotot perfekte të Instagramit, të cilat gjithmonë duken shumë të bukura për të qenë të vërteta. Ne nuk jemi gjithmonë të veshur bukur dhe...