Lajm i fundit/ Takimi Rama-Thaçi, ja cfarë është diskutuar...

Tuesday, 03 Prill 2018 17:02

Presidenti I Kosovës Hashim Thacci, ndodhet në Tiranë për të folur me kryeministrin Edi Rama  rreth zhvillimeve të fundit në Kosovë dhe Shqipëri.

Ata janë takuar në një nga kafenetë e Tiranës dhe kanë folur për rreth një orë.

Ende nuk ka një deklaratë zyrtare se përse janë takuar dy liderat, por mendohet të jëtë diskutuar  për taksën e Rrugës së Kombit. Theksojmë , se përfaqësues të qeverisë së Kosovës kanë deklaruar se nuk janë vënë në dijeni për vrndosjen e një takse të tillë.

Vijon..

Modifikuar më Tuesday, 03 Prill 2018 17:17

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Plas keq grushti në Parlament, shikoni si rrihen deputetët

Globi

Plas keq grushti në Parlament, shikoni si rrihen deputetët

Nje skene aspak e denje eshte shenuar ne parlamenin e Sri Lankes, kur ne mes te punimeve ka plasur grushti dhe deputetet jane rrahur keq mes tyre. Se paku, njeri...

Deri dje vidhin lokale, sot iu ndodh e papritura

Aktualitet

Deri dje vidhin lokale, sot iu ndodh e papritura

Një grup hajdutësh që vidhte lokale dhe dyqane në qytetin e Durrësit është goditur nga policia.  Gjithashtu gjatë kontrolleve janë arrestuar edhe dy shtetas të tjerë me lëndë narkotike dhe armë...

Fillojnë reshtje e para në Shqipëri, ja në cilin qytet

Aktualitet

Fillojnë reshtje e para në Shqipëri, ja në cilin qytet

Kanë nisur reshjet e para të dëborës në qarkun e Korçës. Prej dy orësh kanë nisur reshjet e para në këtë qytet, ndërsa deri tani nuk raportohet për bllokim rrugësh. Kjo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!