Vijon revolta/ Sërish protestë sot në orën 16:00 në Kukës: “Lironi vëllezërit tanë!”

E mërkurë, 04 Prill 2018 13:39

Qytetarët e Kukësit janë të vendosur më shumë se kurrë të vijojnë protestat dhe revoltën deri në lirimin e bashkëqytetarëve të tyre.  Do të ngrihen sërish sot në orën 16:00 për të kërkuar lirimin e 23 të burgosurve politikë.

Pritet që në protestë të marrin pjesë mijëra banorë të Kukësit por edhe të zonave përreth

 “Lironi vëllezërit tanë!”, do të jenë thirrjet dhe motoja e protestës.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Aktualitet

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Mes 11 personave të arrestuar si pjesë e grupit kriminal "Bajri", është edhe shtetasi Armir Grima, trajner i kombëtares së futbollit për femra i cili gjatë karrierës së tij sportive...

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Aktualitet

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Ada është një vajzë 23-vjeçare nga Berati, e cila pasi përfundoi studimet e larta vendosi që të qëndrojë në Tiranë për t’u punësuar.Por, në ambientet punëdhënëse që ajo ka frekuentuar...

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Aktualitet

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve në nënstacionin Selitës. OSHEE bën me dije se...