VIDEO/ Dëshmia tronditëse në Gjykatë: Kam fëmijët pa bukë, më lironi t’ju çoj diçka për të ngrënë

E mërkurë, 04 Prill 2018 14:14

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar në Facebook dëshmitë dy nga 23 të arrestuarit për protestën në Rrugën e Kombit gjatë seancës gjyqësore në Gjykatën e Tiranës. “Tronditëse! Abdi Haziri, një hero, baba me 3 fëmijë. Ai dëshmon se fëmijët janë pa bukë, nuk kanë çfarë të hanë nëse nuk shkon në shtëpi e t’ju çoj diçka. Lulzim Popa, një hero në sallën e gjyqit, një baba me katër fëmijë i bën gjyqin Edvin Kristaq Ramës dhe narkoregjimit të tij!”, shkruan Berisha.

Ndërkohë, seanca gjyqësore për 23 të arrestuarit në Kukës ka përfunduar, teksa gjyqtarja është tërhequr për të marrë vendimin.

Videoja: https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/984206138406960/

Modifikuar më E mërkurë, 04 Prill 2018 14:25

Video

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/984206138406960/

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Spahia: Dhe sa duhet të vazhdojmë të durojmë tiraninë në pushtet?

Politikë

Spahia: Dhe sa duhet të vazhdojmë të durojmë tiraninë në pushtet?

Deputeti i PD-së, Bardh Spahia ka reaguar lidhur me deklaratën e turpshme të Edi Ramës, që tha se kriminelët le të vrasin njëri-tjetrin. Reagimi i deputetit: Kryekrimineli qe drejton qeverine u shpreh...

Shehu: Shëndetësia po rrënohet, asnjë shpresë për 2019

Politikë

Shehu: Shëndetësia po rrënohet, asnjë shpresë për 2019

Deputeti i PD-së, Tritan Shehu përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, ka denoncuar edhe një herë se sistemi i shëndetësisë në Shqipëri është drejt kolapsit. Shehu shkruan se...

Adelina Tahiri shumë shpejt nënë për herë të dytë

Lifestyle

Adelina Tahiri shumë shpejt nënë për herë të dytë

Edhe përse është bërë nënë për herë të parë e një djali, Adelina Tahiri nuk ka hequr dorë nga muzika. Madje, do të rikthehet në tregun muzikor shqiptar më shpejt...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!