Lajm i Fundit/ Basha Takohet me Eurodeputetin Fleckenstein

E mërkurë, 04 Prill 2018 17:26

Eshtë duke u mbajtur një takim  i paparalajmëruar mes Eurodeputetit Fleckenstein dhe kreut të  PD Lulzim Bashës.

Mësohet se ata ndodhen në selinë e PD-së.

Akoma nuk dihet arsyeja e këtij takimi, por aludohet se shkaku është situata politike e acaruar ditët e fundit në Shqipëri.

Vijon..

Modifikuar më E mërkurë, 04 Prill 2018 17:28

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Facebook nuk do të ofrojë më staf në fushatat politike

Globi

Facebook nuk do të ofrojë më staf në fushatat politike

Facebook nuk do të dërgojë staf për të punuar në zyrat e fushatave politike gjatë zgjedhjeve, ka njoftuar kompania. Rrjeti social ofronte staf të përkushtuar për fushatat politike duke i ndihmuar...

Instagrami vs. Realiteti: Fotot perfekte janë gënjeshtër e madhe

Lifestyle

Instagrami vs. Realiteti: Fotot perfekte janë gënjeshtër e madhe

Ne të gjithë jemi familjarë me fotot perfekte të Instagramit, të cilat gjithmonë duken shumë të bukura për të qenë të vërteta. Ne nuk jemi gjithmonë të veshur bukur dhe...

Kjo tortë e shijshme i ka vetëm tre përbërës

Shëndeti

Kjo tortë e shijshme i ka vetëm tre përbërës

A dëshironi të pregatisni një ëmbëlsirë të shijshme, që njëkohësisht të jetë e lirë dhe jo më shumë përbërës? Mendoni se është ve vështirë, apo më keq akoma, e pamundur? Atëherë...