Petrit Vasili: "Jazëk" për policinë që rreh qytetarët

E Enjte, 05 Prill 2018 10:21

Deklaratës së policisë, se nuk ka dhënë leje për protestat i përgjigjet kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili, nëpërmjet një statusi në “Facebook”. Ndër të tjera ai shkruan: “Jazëk!”.

Statusi i deputetit në Facebook

“Policia e inkriminuar shkel cdo ligj dhe qe dhunon e rreh qytetaret,qe i arreston qytetaret ne mes te nates ne gjume,qe gjakos deputetet, ka goje dhe flet per ligj. Jazëk"

 

Modifikuar më E Enjte, 05 Prill 2018 12:14

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...