Lajmi i Fundit/ Interpelanca, Rama shpërqendron vëmendjen nga taksa. Flet për Aeroportin e Kukësit

E Enjte, 05 Prill 2018 14:05

Kryeministrit Rama, mesa duket nuk ia mbajti të shkojë në Kukës por flet me ta online. Ai është përpjekur të shpërqëndrojë vëmendjen nga taksa dhe burgosja e të arrestuarve, duke folur për çështjen e aeroportit të Kukësit.

‘’Jam optimist se në vjeshtë aeroporti do të jetë operativ”, - tha Rama, sikur të ishte ky shqetësimi i  vetëm i kuksianëve.

Modifikuar më E Enjte, 05 Prill 2018 14:26

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident tragjik në Kosovë, 3 të vdekur, plagoset dhe ambasadorja turke në Prishtinë

Bota Shqiptare

Aksident tragjik në Kosovë, 3 të vdekur, plagoset dhe ambasadorja turke në Prishtinë

Një aksident tragjik ka ndodhur në orët e pasdites së sotme në Mramor të Prishtinës, ku janë konfirmuar 3 persona të vdekur dhe 3 të tjerë të plagosur. Mediat në Kosovë...

Shefat e rinj në spitale, zgjedhjet abuzive

Aktualitet

Shefat e rinj në spitale, zgjedhjet abuzive

Duke filluar nga muaji nëntor qendrat spitalore universitare do të kenë shefa të rinj shërbimi, të cilët do të zgjidhen në bazë të kritereve të reja, të ndryshuara me VKM...

Aksidentoi këmbësoren në Paskuqan, prangoset shoferi i Policisë

Aktualitet

Aksidentoi këmbësoren në Paskuqan, prangoset shoferi i Policisë

Një shofer Policie është prangosur nga ana Sherbimit te Brendshem ne Ministrine e Brendshme.Polici me inicialet D. L. 31 vjeç, banues në Tiranë, u prangos pasi në rrugën “Unaza e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!