Berisha ironizon bisedën e Ramës me lumjanët

E Enjte, 05 Prill 2018 17:24

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale komunikimin online të Edi Ramës me lumjanët.

Postimi i ish-Kryeministrit Sali Berisha

Fjala:

- Me falni o lumjane qe po flas me ju online dhe pa u takuar si burri burrit!

- Ju siguroj o burrat e Lumes se qefi me ka shume te jem midis jush. Por une nuk mundem jo se nuk dua por se ajo nuk ma mban!

-Besomeni mua o kuksiane neqoftese nuk vij dot t’ju takoj direkt, faji nuk eshte i imi! Madje as i atij qe e ka gjithmone fajin!Jo, jo!

- Fajin e keni ju!

Me thyet hunden pa hyre ne loje, ju qofshi!

- Ju qofshi se une zemren nuk e kam ne zorren e holle por ne zorren e trashe!Prandaj po flas me kompjuter me ju. Harrojeni taksen, nuk kam patur kurre ndermend ta ve per ju, jo jo...

Interpelenca u mbyll me sukses!

Modifikuar më E Enjte, 05 Prill 2018 17:31

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova e Serbia akuzojnë njëra-tjetrën për moszbatim të marrëveshjeve

Bota Shqiptare

Kosova e Serbia akuzojnë njëra-tjetrën për moszbatim të marrëveshjeve

Zbatimi i marrëveshjeve të arritura në kuadër të dialogut në mes Prishtinës dhe Beogradit me lehtësimin e Bashkimit Evropian në Bruksel, vlerësohet në mënyra të ndryshme nga palët në negociata. Kryesisht...

E pabesueshme! Mësoni sa ka shkuar trashësia e dëborës në këtë fshat të Shqipërisë

Aktualitet

E pabesueshme! Mësoni sa ka shkuar trashësia e dëborës në këtë fshat të Shqipërisë

Kjo ka qenë situata në orët e mesditës, ndërsa në mbrëmje në Dardhë trashësia e borës arriti në një metër, duke krijuar vështirësi të mëdha në lëvizjen e automjeteve. Edhe pushuesit...

Anglia përmbys Kroacinë, kualifikohet në “final four”

Sport

Anglia përmbys Kroacinë, kualifikohet në “final four”

Anglia ka arritur të marrë pikët e plota ndaj nënkampionit të botës, Kroacisë në kuadër të Ligës së Kombeve, duke siguruar plasmanin në “final four”. Kroacia doli së pari në epërsi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!