RISTANI: RAMA ‘LOT KROKODILI’, PROTESTAT DO VIJOJNË

E Enjte, 05 Prill 2018 17:41

Sekretari i Përgjithëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani, i ftuar në News 24 ka folur rreth protestës së sotme dhe planeve të mëtejshme të opozitës së bashkuar. Ristani ka thënë se opozita do mblidhet pasditen e sotme për të diskutuar në lidhje me hapat e tjera që do të ndjekë.

Ai ka komentuar edhe vendimin e Ramës për të anulluar taksën, por është shprehur se tërheqja e tij është thjesht “lot Krokodili”dhe se opozita nuk do të tërhiqet.

“Aksioni i opozitës është i bazuar në luftën kundër varfërisë. Do të mbështesim protestat e qytetarëve.”-është shprehur Ristani.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Politikë

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Kryetari i Bashksië së Librazhdit, Kastriot Gurra është hedhur në sulm frontal ndaj kreut të PD, Bujar Vreto duke angazhuar edhe punonjësit e institucionit që ai drejton të bëjnë propagandë...

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Aktualitet

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Policia e Kosovës ka ndërmarrë një operacion në Prishtinë dhe Gjakovë, ndërsa ka arrestuar 22 persona pasi akuzohen për shfrytëzim prostitucioni. Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me...

FOTO/ Xhensila e mrekullueshme, shikojeni në foton e fundit të postuar prej saj

Show-biz

FOTO/ Xhensila e mrekullueshme, shikojeni në foton e fundit të postuar prej saj

Xhensila Myrtezaj sa vjen e bëhet edhe më e bukur. Ajo e vërteton këtë edhe në foton e publikuar së fundmi.  Edhe pse ka sjellë në jetë vajzën e saj të...