NOKA: KUKËSI NGRIHET, RAMA SHKREHET

E Enjte, 05 Prill 2018 18:17
Flamur Noka Flamur Noka

Deputeti i PD-së, Flamur Noka ka reagur nëpërmjet një statusi në Facebook ditën e sotme duke u shprehur se Rama kërkon të gjejë kuksianë pro tarifës, por ato janë drejtorët e tij në Kukës. Ai tha se Kukësi, e bashkë me të ,e gjithë Shqipëria po ngrihet, ndërkohë që Rama fut kokën në rërë.

Statusi i plot i Nokës:

Rama si struci .Kukesi dhe Shqiperia ngrihet , Rama shkrehet duke fut koken ne rere.Pabesine dhe urrejtjen e ndaj Kukesit dhe veriut mundohet ta shlyej me takim me “Kuksianet” qe jane pro tarifes .Ata jane drejtorat e tij ne kukes dhe nje ish keshilltar i larguar nga dekriminalizimi ,,te cilet na i paraqiti si qytetare te Kuksit qe jane te dashuruar me tarifen “Rama”. Ky eshte nje turp kombetar.. Por Rama do gjeje tjere “kuksiane “pro tarifes ne darke e ata jane disa “biznesmene” socialiste ose “lepires” Ramiste pro takses qe duan te paraqesin si dashuri te vetme te kuksianeve “tarifen” e Rruges Kombit te vendosur ndaj shqiptareve andej dhe ketej Drinit si shpetim te vetem.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vrasja e Ferracakut, shoqërohet Mustafa Lici

Aktualitet

Vrasja e Ferracakut, shoqërohet Mustafa Lici

Një ditë pas vrasjes së Fatos Ferracakut policia e Shkodrës ka shoqëruar Mustafa Licin, anëtar i këshillit bashkiak të Shkodrës Shoqërimi i tij është bërë në orët e para të mëngjesit.

Nga borxhet te dhuratat/ Shkarkohet kryetarja e gjykatës së Apelit në Vlorë Alma Liçaj

Aktualitet

Nga borxhet te dhuratat/ Shkarkohet kryetarja e gjykatës së Apelit në Vlorë Alma Liçaj

Komisioni i Pavarur i Kulaifikimit vendosi shkarkimin nga detyra të Alama Liçaj, kryetare e Gjykatës së Apelit Vlorë. Kryetarja e Gjykatës së Apelit të Vlorës, Alma Liçaj u akuzua për fshehje...

Iu gjet drogë në makinë, kush është 34-vjeçari që humbi jetën në aksident (FOTO)

Aktualitet

Iu gjet drogë në makinë, kush është 34-vjeçari që humbi jetën në aksident (FOTO)

Një automjet i ngarkuar me drogë është aksidentuar në Lezhë dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës, në rrugën rurale që lidh fshatin Kaçinar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!