Patozi e ka me të dy, sulmon Ramën edhe Bashën

E Enjte, 05 Prill 2018 19:01

Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka reaguar lidhur me protestat që u zhvilluan sot në disa akse, ku deputetë të opozitës dhe qytetarë bllokuan rrugët. Përmes një statusi në faqen e tij të ‘Facebook’ Patozi i ka shprehur mirënjohje qytetarëve të Kukësit për aksionin e tyre që bëri qeverinë të tërhiqej nga taksa e Rrugës së Kombit.

Demokrati thekson se protesta tregoi se vendi nuk ka nevojë sot për heronj dhe për udhëheqës patetikë, por për pak dinjitet dhe realizëm. Mes të tjerash ish-deputeti nuk kurseu ironitë për Ramën, ndërsa shtoi se u thye ‘timonieri’. Gjithashtu, ai deklaron se nuk është tharë ende boja e pazareve të pista të Bashës me Edi Ramën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...