FOTO/ Kuksianët masakrojnë Mimi Kodhelin

E Enjte, 05 Prill 2018 20:14

Deputetja socialiste e Kukësit heshti për ditë me radhë në lidhje me zemërimin e banorëve të zonës së saj mbi tarifën “5 euro”. Ndonëse elektorati që ajo e vizitonte ç’do orë dhe pleqtë e plakat kuksiane që ajo u puthte dorën kur u kërkonte votën u dhunuan fizikisht e psikologjikisht nga policia, Mimi nuk denjoi të reagonte. Ajo nuk reagoi as kur gjykata la në burg 11 kuksianë. Madje në media u publikuan edhe lajme se ishte shpallur në kërkim.

Por sot ajo, u “vetëdorëzua” në media, tha se i vinte keq që qeveria po i taksonte kuksianët. Kaq ka mjaftuar që qytetarët të indinjohen dhe të tallen me të në rrjetet sociale.

Më poshtë po publikojmë disa foto qesharake të ish ministres.

mimi kodheli.jpg

mimi kodheli 2.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vasili: Gjynah se nuk ke as moshë për të larë gjithë këto turpe!

Politikë

Vasili: Gjynah se nuk ke as moshë për të larë gjithë këto turpe!

NGA PETRIT VASILI Gramoz Ruçi zgjodhi te jete njesh me hajdutet e teatrit..... Kryetari i Kuvendit kishte nje shans te fundit per tu distancuar nga hajdutet e teatrit. Sot ai hodhi poshte...

Zbulimi i shtatoreve të Fehmi dhe Xhevë Lladrovci, merr pjesë edhe Presidenti Meta

Politikë

Zbulimi i shtatoreve të Fehmi dhe Xhevë Lladrovci, merr pjesë edhe Presidenti Meta

Në 20 vjetorin e rënies, në Drenas po mbahet manifestimi kushtuar dëshmorëve të kombit Fehmi Lladrovci dhe heroinës Xhevë Krasniqi-Lladrovci. Gjatë manifestimit përkujtimor, do të zbulohen shtatoret e dy heronjve të...

Shiste drogë në afërsi të shkollave, arrestohet 46 vjeçari i dënuar për vrasje

Aktualitet

Shiste drogë në afërsi të shkollave, arrestohet 46 vjeçari i dënuar për vrasje

Policia e Durrësit finalizoi operacionin e koduar "Fusha e Rërës" duke vënë në pranga 46 vjecarin Ardian Llana. Në kuadër të masave për rritjen e parametrave të sigurisë në shkolla,  parandalimit...