Kryetari i Bashkisë së Kukësit paralajmëron: Ose taksë ZERO ose heqim traun e kalimit

Premte, 06 Prill 2018 00:27
Bashkim SHEHU, sonte ne '360 grade' Bashkim SHEHU, sonte ne '360 grade'
Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Bashkim Shehu ka qënë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin '360 gradë' ku ka reaguar në lidhje me deklaratat e fundit të Ramës për taksën e Rrugës së Kombit.Shehu është shprehur se për kuksianët taksa duhet të jetë falas, ose në të kundërt do të heqin traun e kalimit.
“Kuksianët duan zero tarifë. Nuk keni për të pasur shanse për të vendosur tra. Ose do e bësh zero për Kukësin ose nuk ka për të pasur tra. Sepse vetë e keni pranuar se e keni gabim. Kukësi u vetësakrifikua. Humbi 5700 hektarë. U prish Kukësi i vjetër. Sakrifikoi për gjithë Shqipërinë”, ka thënë Shehu.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arratisja e Gruevskit, dyshime për përfshirjen e Mickovskit

Bota Shqiptare

Arratisja e Gruevskit, dyshime për përfshirjen e Mickovskit

Ekstradimi i Gruevskit nga Hungaria do të kërkohet përmes Ligjit për bashkëpunim juridik ndërkombëtar. Kjo pasi dy vendet nuk kanë marrëveshje për ekstradim. Pavarësisht kësaj, ende nuk dihet nëse Nikolla...

Çfarë duhet të bësh të dielën në mbrëmje që të zgjohesh energjike të hënën në mëngjes?

Lifestyle

Çfarë duhet të bësh të dielën në mbrëmje që të zgjohesh energjike të hënën në mëngjes?

Mbrëmjet e së dielës janë totalisht relaks për t’u marrë me veten. Pra, nëse gjatë ditës ke qenë në plazh apo edhe duke takuar miqtë, që të ndihesh e freskët...

Kosova e Serbia akuzojnë njëra-tjetrën për moszbatim të marrëveshjeve

Bota Shqiptare

Kosova e Serbia akuzojnë njëra-tjetrën për moszbatim të marrëveshjeve

Zbatimi i marrëveshjeve të arritura në kuadër të dialogut në mes Prishtinës dhe Beogradit me lehtësimin e Bashkimit Evropian në Bruksel, vlerësohet në mënyra të ndryshme nga palët në negociata. Kryesisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!