Berisha: "Ti shtypim kokën kryehorrit që urdhëron rrëmbimin e njerëzve pas mesnate"

Premte, 06 Prill 2018 12:32
Sali Berisha Sali Berisha

Ish kryeministri Sali Berisha, ka postuar përsëri  një video nga arrestimet në mes të natës të protestuesve në Rrugën e Kombit.

Ai i ka bërë thirrje çdo shqiptari që ‘’  ti shtypim kokën kryehorit qe urdhëron rrëmbimin e njerëzve pas mesnate’’

Fjalimi i plotë

Kjo eshte fytyra e urrejtjes primitive ndaj Kukesit e Edvin Kristaq Kristaq Rames!

Lotet e kesaj familje qe i rrembyen bashkeshortin, babain, prindin, ne ora tre pas mesnate kapuçonet e zi, jane kushtrim, thirrje ne ndergjegjen e çdo shqiptari; nje minute e me pare ti shtypim koken kryehorit qe urdheron rrembimin e njerezve pas mesnate!

Ndiqeni videon! Kjo nuk ka ndodhur ne Korene e Veriut por ne narkoshtetin e Norieges! sb

https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t15.0-10/28755944_213297372777365_5839540863964807168_n.jpg?_nc_cat=0&oh=139505b994571cb6e203d98c826d4630&oe=5B671512");">
Modifikuar më Premte, 06 Prill 2018 12:54

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ndalohen ish-drejtori i Spitalit Berat dhe juristi

Aktualitet

Ndalohen ish-drejtori i Spitalit Berat dhe juristi

Ne kuader te nje procedimi penal te vitit 2018 jane ndaluar shtetasit Idlir Frasheri , ish Drejtor i Spitalit Rajonal Berat, i dyshuar për veprën penale te “Shperdorimi i detyres...

Sekuestrohen mbi 4 mijë paketa cigare e miliona lekë, dy në pranga

Politikë

Sekuestrohen mbi 4 mijë paketa cigare e miliona lekë, dy në pranga

Një sasi prej 4100 copë paketa cigaresh dhe një shumë e konsiderueshme parash prej më shumë se 4 milionë lekësh, janë sekuestruar nga policia gjatë një operacioni të koduar "Ndjekja". Në...

Nishani: Qeveria nuk njeh asnjë kufi, amendimi i ligjit për TK nuk bëhet pa votimin e Dekretit

Politikë

Nishani: Qeveria nuk njeh asnjë kufi, amendimi i ligjit për TK nuk bëhet pa votimin e Dekretit

Ish-Presidenti Bujar Nishani ka reaguar ndaj amendamenteve të ligjit për 'Teatrin' që mazhoranca miratoi gjatë ditës së djeshme. Ky akt, shkruan Nishani, e ka përdhosur përfundimisht parlamentarizmin dhe shtetin ligjor, pluralizimin...