Paloka mbledh kryetarët e degëve të PD-së, ja çfarë do t’i kërkojë

Tuesday, 15 May 2018 19:50

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka mbledhur në një takim drejtuesit e degëve të kësaj partie në Tiranë.

Arsyeja e kësaj mbledhjeje është protesta që do të mbajë nesër opozita para Ministrisë së Brendshme.

Vendimi për organizimin e kësaj proteste u mor sot në një takim të drejtuesve të partive opozitare.

Mësohet se në takimin që po zhvillohet në selinë e PD-së, do t’i kërkohet drejtuesve të degëve të kësaj partie në Tiranë një pjesëmarrje sa më e lartë.

Pjesëmarrës në protestën e nesërme do të jenë deputetët demokratë dhe të partive të tjera në opozitë, ndërsa mungon kryetari i PD-së, për shkak të pjesëmarrjes në Samitin e PPE-së që do të mbahet në Sofje.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...