Libri i Pangallos “Me Papandreun në Evropë” në shqip/ Meta: Ngjarje historike, kujtime me peshë

Tuesday, 15 May 2018 20:29

Ish-ministri i Jashtëm grek, Theodhoros Pangallos po zhvillon një vizitë në Shqipëri, ku është duke promovuar edhe libri i tij “Me Papandreun në Europë”.

Në ceremoninë e zhvilluar për promovimin e librit ka marrë pjesë edhe Presidenti Ilir Meta.

Në një postim në rrjetin social “facebook” Meta e ka quajtur këtë promovim një ngjarje historike.

 “Promovim i veçantë i librit të Theodhoros Pangallos në shqip "Me #Papandreun në #Evropë" ngjarje historike, kujtime me peshë për #Greqinë dhe Evropën e Bashkuar! Urime!”, shkruan Presidenti Ilir Meta, në një postim në rrjet.

meta

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Defekti në ashensor rrezikon të sëmurët me dializë në spitalin e Shkodrës

Aktualitet

Defekti në ashensor rrezikon të sëmurët me dializë në spitalin e Shkodrës

Të sëmurët me dializë  nuk mund të zbresin shkallët në spitalin e Shkodrës pasi ashensori gjatë gjithë ditës është jashtë funksionit. Siç duket dhe nga pamjet, njerëz me karrike me rrota...

Shpërthim në minierën e Kalimashit, hidhet në erë shtylla

Aktualitet

Shpërthim në minierën e Kalimashit, hidhet në erë shtylla

Shpërthim në minierën e Kalimashit në Kukës. Policia deklaron zyrtarisht se i është vendosur eksploziv dhe është dëmtuar shtylla. “Më datë 23.09.2018, ora 23:20, në Kalimash, në vendin e quajtur ‘Boka...

Operacioni 'Bajri' në Lezhë dhe Laç, shoqërohen 17 persona

Aktualitet

Operacioni 'Bajri' në Lezhë dhe Laç, shoqërohen 17 persona

Policia dhe forcat speciale kanë rinisur operacionin 'Forca e Ligjit" kundër klanit 'Bajri", këtë radhë në Lezhë dhe në Laç, ku janë shoqëruar 17 persona, 41 mjete luksoze janë bllokuar...