Strazimiri: Audio përgjimi është bërë gjatë kohës që Fatmir Xhafaj është ministër

Tuesday, 15 May 2018 20:43

Deputeti i PD, Gent Strazimiri garantoi autenticitetin e audio përgjimit të Agron Xhafës, vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. I ftuar në studion e lajmeve të Ora News, Strazimiri deklaroi se audio përgjimi është bërë gjatë kësaj kohë që Fatmir Xhafaj është në detyrën e ministrit të Brendshëm.

Ilva Tare: Mund ta thoni kur është regjistruar videoja?

Gent Strazimiri: Është gjatë kohës që Fatmir Xhafaj është ministër i Brendshëm në detyrë.

Ilva Tare: Ju prej sa kohësh e dispononi ?

Gent Strazimiri:  Mjaftueshëm për ta parë dhe për të provuar autenticitetin e saj

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.