Strazimiri: Audio përgjimi është bërë gjatë kohës që Fatmir Xhafaj është ministër

Tuesday, 15 May 2018 20:43

Deputeti i PD, Gent Strazimiri garantoi autenticitetin e audio përgjimit të Agron Xhafës, vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. I ftuar në studion e lajmeve të Ora News, Strazimiri deklaroi se audio përgjimi është bërë gjatë kësaj kohë që Fatmir Xhafaj është në detyrën e ministrit të Brendshëm.

Ilva Tare: Mund ta thoni kur është regjistruar videoja?

Gent Strazimiri: Është gjatë kohës që Fatmir Xhafaj është ministër i Brendshëm në detyrë.

Ilva Tare: Ju prej sa kohësh e dispononi ?

Gent Strazimiri:  Mjaftueshëm për ta parë dhe për të provuar autenticitetin e saj

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Operacioni 'Bajri' në Lezhë dhe Laç, shoqërohen 17 persona

Aktualitet

Operacioni 'Bajri' në Lezhë dhe Laç, shoqërohen 17 persona

Policia dhe forcat speciale kanë rinisur operacionin 'Forca e Ligjit" kundër klanit 'Bajri", këtë radhë në Lezhë dhe në Laç, ku janë shoqëruar 17 persona, 41 mjete luksoze janë bllokuar...

Grabitet në mes të ditës shtëpia e biznesmenit shqiptar

Aktualitet

Grabitet në mes të ditës shtëpia e biznesmenit shqiptar

​Një grabitje ka ndodhur këtë paradite në qytetin e Korçës nga persona ende të paidentifikuar. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.4 dhe shtëpia e grabitur i përket një biznesmeni korçar. Mësohet...

Ndalohen 50 emigrantë në Korçë, ka gra dhe fëmijë

Aktualitet

Ndalohen 50 emigrantë në Korçë, ka gra dhe fëmijë

Në Kapshticë janë kapur 50 emigrantë të paligjshëm. Nga burimet e policisë mësohet se refugjatët të cilët janë sirianë, palestinezë dhe iranianë u kapën në qytetin e Bilishtit dhe në...