Ish-kryeministri Berisha uron besimtarët mysliman në muajin e shenjtë të Ramazanit

E mërkurë, 16 May 2018 15:31

Për besimtarët mysliman sot ka filluar muaji i shenjtë i Ramazanit. Për të gjithë ata besimtarë që agjërojnë Ish-kryeministri Berisha ka bërë një postim në rrjetin social “facebook” për ti uruar.

Në postimin e tij Berisha ka shprehur urimin që zoti t’ia pranojë sakrificën të gjithë besimtarëve, “Urim per besimtaret musliman! Nje urim te perzemert te gjithe besimtareve musliman qe agjerojne sot ne diten e pare e muajt te madhnueshem te Ramazanit! Le te urojme qe Zoti i Gjithfuqishem te pranoje sakrificen e tyre dhe ta shnderroje ate ne miresi per ata, familjet dhe Shqiperine!” shkruan Ish-kryeministri.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Luftëtari nuk fiton as këtë ndeshje, Ventspils e eliminoi nga “Europa League”

Sport

Luftëtari nuk fiton as këtë ndeshje, Ventspils e eliminoi nga “Europa League”

Ekipi i Luftëtarit nuk ia arriti që të merrte një fitore e cila mund t’i siguronte kalimin në fazën tjetër të “Europa League” as pas kësaj ndeshjeje. Ata arritën që të...

Maribor mund Partizanin, ‘të kuqtë’ largohen nga 'Europa League'

Kulturë

Maribor mund Partizanin, ‘të kuqtë’ largohen nga 'Europa League'

Për ekipin shqiptar të Partizanit ndeshja e sotme ka qenë eksperienca e fundit për këtë sezon të “Europa League”. Pas humbjes një javë më parë në kryeqytet, ‘të kuqtë’ janë mundur...

Foto/ Zbulohet kush është personi që u përplas me policinë sot në Radhimë

Aktualitet

Foto/ Zbulohet kush është personi që u përplas me policinë sot në Radhimë

Janë zbuluar fotot e personit, i cili gjatë përplasjes së sotme ndaj tentativës së Policisë për ta arrestuar, në Radhimë, mbeti i plagosur nga të shtënat me armë të uniformave...