Ish-kryeministri Berisha uron besimtarët mysliman në muajin e shenjtë të Ramazanit

E mërkurë, 16 May 2018 15:31

Për besimtarët mysliman sot ka filluar muaji i shenjtë i Ramazanit. Për të gjithë ata besimtarë që agjërojnë Ish-kryeministri Berisha ka bërë një postim në rrjetin social “facebook” për ti uruar.

Në postimin e tij Berisha ka shprehur urimin që zoti t’ia pranojë sakrificën të gjithë besimtarëve, “Urim per besimtaret musliman! Nje urim te perzemert te gjithe besimtareve musliman qe agjerojne sot ne diten e pare e muajt te madhnueshem te Ramazanit! Le te urojme qe Zoti i Gjithfuqishem te pranoje sakrificen e tyre dhe ta shnderroje ate ne miresi per ata, familjet dhe Shqiperine!” shkruan Ish-kryeministri.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.