Deputetja e LSI: Do bllokohet Kryeministria, ja planet për protestën

Premte, 06 Prill 2018 21:36

Kejdi Mehmetaj, deputetja më e re e LSI-së dha të tjera detaje në lidhje me protestën e ardhshme të qytetarëve.

Ajo tha se protesta do të jetë e qytetarëve dhe se opozita thjesht do jetë mbështetësja e tyre.

Ajo u shpreh se mund të përdoren pjesë nga buxheti i shtetit për të mirëmbajtur rrugët dhe se nuk është nevoja për një taksë.

E ftuar në Report Tv, Mehmetaj pohoi se bllokimi i Kryeministrisë do të jetë hapi I rradhës.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basketboll, Tirana tërhiqet nga Liga Ballkanike, ja arsyeja skandaloze

Sport

Basketboll, Tirana tërhiqet nga Liga Ballkanike, ja arsyeja skandaloze

Liga Ballkanike e Basketbollit është një mundësi shumë e mirë për ekipet shqiptare për të treguar vlerat e tyre. Këtë mundësi e ka Tirana por ekipi bardheblu ka vendosur që...

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Politikë

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Kryetari i Bashksië së Librazhdit, Kastriot Gurra është hedhur në sulm frontal ndaj kreut të PD, Bujar Vreto duke angazhuar edhe punonjësit e institucionit që ai drejton të bëjnë propagandë...

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Aktualitet

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Policia e Kosovës ka ndërmarrë një operacion në Prishtinë dhe Gjakovë, ndërsa ka arrestuar 22 persona pasi akuzohen për shfrytëzim prostitucioni. Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me...