Përmes një deklarate për mediat nga selia e PD, deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj dhe këshilltari ligjor, Gazmend Bardhi kanë…
Deputeti i Partisë Demokratike, Strazimiri, ka reaguar sot pas shkarkimit të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Burgjeve, Enrik Sulejmani.…
Kur flitet për Bashkimin Evropian dhe pritshmëritë e Shqipërisë për tu anëtarësuar në familjen e madhe evropiane, kryeministri Edi Rama,…
Një reagim jo miqësor ka ndodhur mes deputetit Fino dhe ministrit të Jashtëm, Bushati në seancën parlamentare të mazhorancës. Ndërsa…
Njerëzit e Taulant Ballës janë arrestuar në Maqedoni për trafik droge.Denoncimin e ka bërë ish-kryeministri Sali Berisha, me publikimin e…
Serbia mund të rikthejë regjimin e vizave për Shqipërinë. Lajmi është bërë me dije nga ministri serb i Punëve të…
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka bërë publik në një mesazh në facebook vlerësimin e tij për  koncertin e sopranos…
Një përplasje ka ndodhur mes Ulsi Manjës dhe qytetarëve të Laprakës dje pasi këta të fundit ishin duke protestuar për…
Deputeti i Partisë Demokratike i cili ditën e djeshme publikoi video-dëshminë nga Fredi Alizoti i cili deklaron me zë dhe…
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari i cili denoncon praninë në Asamblenë e Partisë Socialiste të inspektorëve…
Deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, e ka cilësuar veprimin e bërë sot nga prokurorja Donika Prela, si një gjest…
Burime nga Partia Socialiste bëjnë të ditur se Saimir Tahiri i cili nuk ka ndonjë pozicion politik në këtë parti…

Lajmet e fundit

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Aktualitet

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Spektakli i shpifur i organizuar nga kryeministri dhe Alban Dudushi është diskredituar edhe live kur një nga studentët e pjesmarrës që ishin shitur nga organizatorët si protestues dhe që Rama...

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!