Që në momentin e marrjes së detyrës së ministrit të komanduar nga kryeministri Edi Rama,  Sandër Lleshi, janë publikuar dhe…
Presidenti Meta priti sot në një takim Ministrin e Forcës së Sigurisë të Kosovës, Rustem Berisha. Ministri Berisha e siguroi…
Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu, ka reaguar përmes një postimi në ‘facebook’ në lidhje me situatën e krijuar në…
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar me banorët e Unazës së Re, të cilëve do t'u shemben shtëpitë…
Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar pas publikimit të monologut të Edi Ramës në një video.…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në profilin e tij në ‘facbook’ ku shfaqen qytetarët e zonës së Unazës…
Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i ka kushtuar vëmendje përgjigjes së kryeministrit Edi Rama në “Facebook” për një person me…
Kryeministri Edi Rama, ka njoftuar ditën e sotme se ka firmosur edhe një herë dërgimin e kërkesë për dekretimin e…
Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka folur ditën e sotme lidhur me mosdekretimin e propozimit për ministër të Brendshëm të…
Në Shqipëri kryeministri Edi Rama njoftoi të enjten në mbrëmje se sot do t’i dërgojë sërish presidentit Ilir Meta propozimin…
Ish-presidenti i republikës, Bujar Nishani, i ka kthyer përgjigje kryeministrit Edi Rama, i cili deklaroi nga një studio televizive mbrëmjen…
 ‘Në vendin tim në vendin tënd, një i çmendur të gjithë i çmend’, janë pikërisht këto vargje të të madhit…

Lajmet e fundit

Kur e merr popullin për dele, më e mira në azil mund të përfundosh

Politikë

Kur e merr popullin për dele, më e mira në azil mund të përfundosh

Nga Naim Hasani Le te mësojnë sot me shume se kurrë drejtuesit e qeverise shqiptare dhe Kryerilindesi Edi Rama se as azili nuk i shpëton ata që abuzojnë dhe nënvlerësojnë, shajnë...

Tv maqedonase: Gruevski është akoma në Shqipëri, ja ku fshihet

Bota Shqiptare

Tv maqedonase: Gruevski është akoma në Shqipëri, ja ku fshihet

Vazhdon misteri i vendodhjes së ish-kryeministrit të Maqedonisë Nikola Gruevski. Ndërkohë që autoritetet shqiptare konfirmuan se ai ka dalë nga territori shqiptar mesditën e datës 11 nëntor, një ndër televizionet më...

I hodhën granatë në lokal, zbulohen pamjet dhe e kaluara e errët e pronarit shqiptar

Aktualitet

I hodhën granatë në lokal, zbulohen pamjet dhe e kaluara e errët e pronarit shqiptar

Në orët e para të mëngjesit të kësaj të premteje, një lokal në lagjen “Partizani” në Elbasan u sulmua me një granatë. Në momentin kur granata është hedhur nga persona ende...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!