Partia Demokratike e ka konsideruar buxhetin e vitit 2019 si buxhetin më antisocial. Grida Duma, Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun…
Ish-kryeministri ka publikuar ditën e sotme një mesazh të një qytetar, ku tregon sesi është kërcënuar vetëm se ka komentua…
Pasi presidenti Ilir Meta dekretoi nxjerrjen në lirim të oficerit me gradë madhore, Gjeneral Brigade Sandër Lleshaj, vendim ky që…
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social Facebook mesazhin e qytetarit dixhital, ku thotë se vizita e djeshme e…
Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka vendosur ditën e sotme që të dekretojë nxjerrjen në lirim të oficerit me gradë…
Kreu i Shtetit, Ilir Meta duhet që ditën e sotme të vendosë nëse do të dekretojë Sandër Lleshin si ministër…
Një i ashtuquajtur super projekt, për ndërtimin e rrugëve, ka shpërthyer sot, në kokën dhe në mediat virtuale të Edi…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta mori pjesë sot në Sesionin e Dytë Plenar të Parlamentit Ndërkombëtar për Tolerancën dhe Paqen,…
Nga Naim Hasani Le te mësojnë sot me shume se kurrë drejtuesit e qeverise shqiptare dhe Kryerilindesi Edi Rama se…
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ishte ditën e djeshme në Dibër, ku nga aty ka folur për një skandal të…
Partia Demokratike do të hyjë në zgjedhjet lokale në koalicion me LSI. Kështu deklaroi kreu demokrat, Lulzim Basha në Real…
Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria…

Lajmet e fundit

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Sport

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Kur pritej që Shqipëria të synonte një fitore me goleadë, për të synuar një vend në Ligën B, ndodhi krejt e kundërta dhe kuqezinjtë kapitulluan me rezultatin e thellë 0-4...

Sekreti i mjekësisë alternative: Dhembjet në pjesën e qafës

Shëndeti

Sekreti i mjekësisë alternative: Dhembjet në pjesën e qafës

Qëndrimi i gjatë ulur në pozitë jo të drejtë, gjumi në jastëk të papërshtatshëm dhe stresi janë problemet më të shpeshta për shkak të të cilave kemi dhembje në pjesën...

Mbledhja sot në Dubai, pritet që të vendoset për Kosovën në INTERPOL

Bota Shqiptare

Mbledhja sot në Dubai, pritet që të vendoset për Kosovën në INTERPOL

Shtetet anëtare të Interpol po mblidhen sot në Dubai për të zgjedhur presidentin e ri pasi ish-udhëheqësi i agjencisë ishte arrestuar në Kinë. Meng Hongëei, i cili ishte zëvendësministri i sigurisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!