Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi, në një postim në rrjetet sociale i ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve që…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar grabitjen e Prokurorisë së Durrësit ditën e djeshme, ku u morën disa dosje të rëndësishme.…
Policia e Shtetit do të kalojë në gatishmëri që ditën e sotme, në kuadër të planit të masave për protestën…
Vetëm ditën e sotme janë konfirmuar se dy ambasadorët e përfaqësive më të rëndësishme ndërkombëtare në Shqipëri, SHBA dhe BE,…
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reagua ditën e sotme, për ecurinë e Reformës në Drejtësi, ku kanë kaluar dy…
Në fund të qershorit, krerët e shteteve dhe qeverive do të vendosin nëse BE do të negociojë pranimin me Shqipërinë…
Kur na ndajnë vetëm pak orë nga protesta e ditës së nesërme, kreu i PD-së, Lulzim Basha do të takojë…
Më 26 Maj pritet të mbahet protesta e opozitës e cila do të nisë në orën 11:00 nga sheshi “Skënderbej”,…
Nga Henrik Zotaj Kokefortesi, frike apo diletantizem.Ku po e coni Shqiperine..!?Per kujtese ne Shqiperi pas viteve 2000, jane dy ministra…
Gjatë emisionit 360grade të Artur Zhejit-t, Klevis Balliu, deputet i Partisë Demokratike, u shpreh se droga është kthyer në sistem…
Albert Veliu, i njohur si dëshmitari X në audiopërgjimin e publikuar nga PD, ka shkuar ta denoncojë në polici e…
Mëngjesin e ditës së sotme dy persona janë futur në Prokurorinë e Durrësit, ku kanë vjedhur disa dokumente të një…

Lajmet e fundit

Shqipëri-Skoci, Policia masa të rrepta për ndeshjen, ja rrugët që do të bllokohen në Shkodër

Aktualitet

Shqipëri-Skoci, Policia masa të rrepta për ndeshjen, ja rrugët që do të bllokohen në Shkodër

Policia e Shkodrës ka marrë masa të ashpra para përballjes mes Shqipërisë dhe Skocisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Takimi do të luhet ditën e shtunë në orën 20:45 në...

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Globi

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Ish-kryeministri Nikolla Gruevski qysh në shtator, kur mbajti një konferencë për shtyp në Kuvend dhe akuzonte pushtetin duke thënë se është viktimë e persekutimit politik, kishte tërhequr të gjitha paratë...

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Bota Shqiptare

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Hysri Peqanit, i njohur si “Burdushi”, mjek popullor që pretendon se shëron shumë sëmundje, e ka pisk punën me policinë. Gjatë një kontrolli në banesën e tij është gjetur një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!