Albert Veliu, i njohur si dëshmitari X në audiopërgjimin e publikuar nga PD, ka shkuar ta denoncojë në polici e…
Mëngjesin e ditës së sotme dy persona janë futur në Prokurorinë e Durrësit, ku kanë vjedhur disa dokumente të një…
Në rrjet sot ka qarkulluar një faqe, kryeministri.com, e cila ironizonte qeverinë. Por siç duket kjo ironi nuk është pritur…
Sekretari i Përgjithshëm dhe Deputeti i PD-së Arben Ristani është shprehur se Albert Veliu “dëshmitari X”, i njohur në Vlorë…
E ftuar në Studion e lajmeve të Syri.net, deputetja demokrate, Grida Duma, shpjegoi se çfarë do të ndodhë në protestën…
Ngjarjen e Durrësit ku persona të paidentifikuar bastisën Prokurorinë e ka komentuar edhe djali i Ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha.…
Edi Rama është në panik nga protesta e Partisë Demokratike ditën e shtunë më 26 maj në bulevardin “Dëshmorët e…
Rama është komunist në gjithë formimin e tij. Por duhet pranuar që në vitet e demokracisë ka luajtur një lloj…
Nga Martin DEDAJ Në situatën që po kalon vendi, Partia Demokratike si forca më e madhe e opozitës shqiptare është…
Vëllai i kryeministrit, Ols Rama, në gjurmët komuniste të familjes, nuk lë rast pa u shfaqur me simbolet komuniste si…
Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti ka thënë sot se qeveria po mundohet të fshehë skandalet, duke u…
Dje në Kuvend, në fjalën e para deputetëve, kryeministri i vendit pasi tha se fajin e kishte opozita për të…

Lajmet e fundit

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Sport

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Kanë përfunduar sfidat e programuara për ditën e sotme në Ligën e Kombeve dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Uellsi është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Danimarkës, e cila...

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Globi

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka mbikëqyrur testin e një arme taktike të teknologjisë së lartë në një qendër mbrojtëse, sipas medias shtetërore e Phenianit. Ajo shtoi se...

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Sport

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Kombëtarja e Shqipërisë U 21 mundi me rezultatin 2-0 Maltën në një ndeshje miqësore të luajtur në stadiumin “Selman Stermasi” në kryeqytet. Kjo sfidë ishte një test për trajnerin Alban...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!