“Të duam fqinjët”: Ishte kjo tema e Mëngjesit të Lutjeve që u zhvillua sot në Tiranë me pjesëmarrjen e përfaqësuesve …
Opozita e bashkuar ka paralajmëruar sot protestë kundër qeverisë në orën 11:00 në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë. Por…
Në Sheshin Skënderbej është vendosur statuja e Drejtësisë me portretin e Edi Ramës, që simbolizon kapjen politike të drejtësisë për…
Ditën e sotme në Tiranë ka nisur Mëngjesi i Lutjeve me përfaqësues nga e gjithë Europa. Prezent ka qenë edhe…
Partia e LSI-së ka mobilizuar simpatizantët e saj në të gjithë Shqipërinë për protestën e ditës së sotme. Me mijëra…
Një dokument sekret i bërë publik nga mediat maqedonase ka nxjerrë detaje të cilat janë fshehur nga qeveria shqiptare në…
Ish-Kryeministri Sali Berisha i ka përcjellë Kryeministrit Edi Rama një mesazh nga qytetarët. Në ditën kur ata janë nisur nga…
"Ishte paralajmëruar se Rama do të kërkonte strehim në Berat ditën e shtunë nga frika e protestës, por edhe Berati…
Opozita ka thirrur sot një protestë në orën 11:00 në Bulevardin "Dëshmorën e Kombit”. Që nga ora 00:000 e datës…
Makinat e protestuesve të nisur nga Shkodra të nisura drejt Tiranës janë mbushur plot me mesazhe ironike: Na prit Pasha!…
Ish-kryeministri Sali Berisha pak më parë ka bërë thirrjen e fundit për qytetarët e Shqipërisë për t’ju bashkuar protestës së…
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, vizitën e tij në Shqipëri e ka nisur me takimin me Presidentin Ilir…

Lajmet e fundit

SKANDAL/ Publikohen pamjet e “Shëruesit” që të zgjidh hallet përmes seksit (+18)

Aktualitet

SKANDAL/ Publikohen pamjet e “Shëruesit” që të zgjidh hallet përmes seksit (+18)

Emisioni “Stop” trajtoi sonte rastin e një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qytetarëve. Por të gjitha këto probleme, “shëruesi” Shefqet i lidh me...

Sherr i dhunshëm mes shqiptarëve dhe rumunëve

Aktualitet

Sherr i dhunshëm mes shqiptarëve dhe rumunëve

Të burgosurit shqiptarë dhe ata rumunë janë përfshirë në një sherr të dhunshëm në burgun e Sollicciano të Firences në Itali. Mediat italiane raportojnë se u desh ndërhyrja e gardianëve për...

Daçiç: I kam thënë kancelarit austriak se vetëm një budalla del në anën e humbësit

Globi

Daçiç: I kam thënë kancelarit austriak se vetëm një budalla del në anën e humbësit

Ministri i jashtë serb Ivica Daçiç, ka vazhduar të mburret pas dështimit të Kosovës për t’u bërë anëtare e Interpolit. Ai ka thënë se një rezultat i tillë tregon se pa...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!