Ish-Kryeministri Sali Berisha ka zbuluar skenarin e Edi Ramës, për të lidhur drogën prej 613 kg kokainë të kapur në…
Ish-kryeministri Sali Berisha ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në ABCNeës, i cili ka folur për çështjen më të nxehtë…
Ish kryeministri Sali Berisha tha sot se jo vetrëm Dëshmitari X dhe gazetari u kërcënuan nga bandat e drogës, por…
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka dalë një konferencë urgjente për mediat, ku ka denoncuar shantazhin që po i bëhet…
Ish-kryeministri Sali Berisha tha sot se opozita nuk pret që Prokuroria të thotë të vërtetën për audio-përgjimin. Prokuroria drejtohet nga…
Ish-Kryeministri, Sali Berisha, u shpreh se fantazma e Saimir Tahirit e ndoqi Kryeministrin Rama në vizitën e tij të rëndësishme…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në ABCNews, ku ka folur për aktualitetin politik, dhe më…
Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “Politika në ABC NEWS” ka bërë publik një fakt tjetër mbi vëllain e…
Opozita ka paralajmëruar bllokimin e seancës plenare edhe ditën e nesërme duke mos lejuar vijimin normal të parlamentit, deri në…
Sekretari Organizativ në PD Eno Bozdo, ka deklaruar se protesta e 26-majit do të jetë më e madhja që ka…
Deputetët e LSI-së që janë pjesë e komisionit të medias i kanë drejtuar një letër kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi.…
Sa më shumë i afrohemi Qershorit, aq më shumë Shqipëria po i largohet vendimit për hapjen e Negociatave. Turi i…

Lajmet e fundit

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Politikë

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Banorët e zonës së Astirit te Unaza e Re, në kryeqytet vijojnë protestat e tyre, kundër mos kompensimit për prishjen e banesave të tyre. Në ditën e 12 të protestës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!