E frikësuar dhe nën presion. Kështu është aktualisht mazhoranca socialiste, pas audio-përgjimit dhe provave që bëhen publike çdo ditë për…
Lindita nuk vjen “pranvera” me një lule! Ministrja "rilindase" e arsimit Lindita Nikolla, ishte sot për inspektim në shkollën “Nonda…
Sekretari organizativ i Partisë Demokratike, Enno Bozdo tha se audio-përgjimi i publikuar nga PD ku shfaqet vëllai i ministrit të…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zhvillon një vizitë pune në Maltë, në kuadër të “Forumit të Biznesit Maltë –Shqipëri”,…
Partia Demokratike ka mbajtur sot një deklaratë për shtyp për problematikën kryesore të vendit që është droga. Gjatë fjalës së…
Partia Demokratike ka përcaktuar tashmë edhe vendin ku do të mblidhen protestuesit që do t’i bashkohen thirrjes për të protestuar…
“Qytetari dixhital” ka zbardhur një pjesë të peranadorisë së drogës të Agron Xhafës, e cila nuk preket nga narkoshteti ndonëse…
Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj, nëpërmjet një postimi në “Facebook” ka reaguar në lidhje me ngjarjen e…
Samiti i Sofjes nuk ka shërbyer vetëm për të shkëmbyer fjalë dhe premtime mes Europës dhe Ballkanit Perëndimor, por edhe…
PD dhe LSI kanë ngritur zërin sot në komisionin e Ligjeve ku i kanë bërë thirrje kolegëve të mazhorancës që,…
Nuk mund t’u fliste asgjë tepelenasve për ato punë që nuk i ka bërë dhe për ato premtime që nuk…
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka bërë një tjetër thirrje për shqiptarët, që të bashkohen në një protestë kundër qeverisë…

Lajmet e fundit

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Globi

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Ish-kryeministri Nikolla Gruevski qysh në shtator, kur mbajti një konferencë për shtyp në Kuvend dhe akuzonte pushtetin duke thënë se është viktimë e persekutimit politik, kishte tërhequr të gjitha paratë...

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Bota Shqiptare

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Hysri Peqanit, i njohur si “Burdushi”, mjek popullor që pretendon se shëron shumë sëmundje, e ka pisk punën me policinë. Gjatë një kontrolli në banesën e tij është gjetur një...

Behuni gati për më të keqen, ja kur do te ulen drastikisht temperaturat

Aktualitet

Behuni gati për më të keqen, ja kur do te ulen drastikisht temperaturat

Ditën e sotme ka rënë bora e parë në Dardhë të Korçës. Temperaturat kanë nisur të ulen ndjeshëm dhe kjo ndjehet kryesisht në orët e para të mëngjesit dhe ato të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!