Ish-kryeministri Sali Berisha ka, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka nderuar martitën e rënë në qëndresat e burgut më famëkeq…
Detaje të reja janë zbardhur mbrëmjen e sotme lidhur me çështjen e audio-përgjimit të vëllait të ministrit Fatmir Xhafaj. Emisioni…
Disa ditë më parë pyetja e një gazetareje e acaroi keqas kryeministrin, madje aqsa e bëri që të ndërpriste konferencën…
Ne emisionin “Ajsberg” nga Artur Cani eshte publikuar sonte nje pjese tjeter e papublikuar me pare e audiopergjimit te gazetarit…
Ashtu siç ishte njoftuar, detaje të reja do publikohen sonte në emisionin “Ajsberg” të gazetarit Artur Çani në lidhje me…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ditën e sotme lidhur me sulmin e paprecedentë që Erjon Braçe bëri ndaj një gazetareje,…
Një profesor i ligjit, me zero përvojë politike është emëruar si kryeministri i ardhshëm i Italisë. Giuseppe Conte, avokat i…
“Nuk ka një ditë më domethënëse se 45 vjetori i revoltës së Spaçit, për të ftuar çdo shqiptar që e…
Në ditët e përkujtimit të revoltës kundër regjimit komunist Deputeti i Partisë Demokratike ka thënë se duhet të mos harrojmë…
Kryeministri Edi Rama është përballur me shqetësime të shumta të banorëve gjatë turit për llogaridhënien. Kryetari i fshatit Golem i…
Zv. Kryetari dhe deputeti i LSI-së, Luan Rama  tha se protesta e 26 majit është një nga shfaqjet e rolit…
Në “llogaridhënien publike” të zhvilluar sot në Gjirokastër u vërtetua edhe njëherë se platformat e vendosura për zgjidhje e problemeve…

Lajmet e fundit

12 javë kaluan, zbulohet formacioni më i mirë i Serisë A

Sport

12 javë kaluan, zbulohet formacioni më i mirë i Serisë A

Kampionati italian është ndërprerë për t’i lënë vend ndeshjeve të kombëtareve dhe kjo ndalesë shfrytëzohet edhe për të bërë bilancet e para. Sot është publikuar formacioni më i mirë i Serisë...

Studimi: Nëse postoni foto me këtë ngjyrë, merrni më shumë like

Lifestyle

Studimi: Nëse postoni foto me këtë ngjyrë, merrni më shumë like

Kur Followersat tuaj  janë duke kaluar nëpër postimet tuaja në Instagram, keni vetëm një sekondë, nëse jeni me fat, të kapni vëmendjen e tyre. Por kërkimet tregojnë se ngjyrat në...

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Aktualitet

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Për pak sa nuk përfundoi në tragjedi aksidenti i sotëm në Qafë Thanë me autobusin ku udhëtonin rreth 20 nxënës nga rrethi i Fierit. Për të shmangur rënien në humnerë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!