Pas nje statusi te publikuar ne rrjetet sociale facebook per turin e llogaridhënies ,deputeti i PS ne Qarkun e Gjirokastrës…
Kryetari i Bashkisë Tepelenë, Tërmet Peçi, në takimin që u zhvillua me drejtorët e qarkut Gjirokastër në Tepelenë, ka shprehur…
Prokurorët e Krimeve të Rënda që po hetojnë audio-përgjimin ku dyshohet se është i përfshirë edhe vëllai i ish-Ministrit të…
Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, ka ironizuar Kryeministrin duke kujtuar disa vargje. Përmes një postimi në “facebook”…
Kur opozita ka thirrur qytetarët për të protestuar ndaj Ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj dhe kryeministrit Edi Rama, ky i…
Deputeti i PD i qarkut të Vlorës, Agron Shehaj reagon pas incidentit të ndodhur sërish sot në Komisionin e Ekonomisë…
Pavarësisht se e ironizoi intervistën e djeshme të gazetarit Jetmir Olldashi dhe të rejave të publikuara nga skandali i vëllait…
Ditën e sotme krimi ka goditur qytetin e Lushnjës ku një person ka tentuar të grabisë një bankë të nivelit…
 Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ditën e sotme lidhur me vdekjen e një 35-vjeçari në Peqin të Elbasanit. Berisha thotë…
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në një deklaratë për shtyp i bëri thirrje qytetarëve shqiptarë të marrin pjesën në protestën…
Kryetare e LSI-së, Monika Kryemadhi tha se Kryeministri Edi Rama nuk do të mund të bindë askënd, as bashkëpunëtorët më…
E frikësuar dhe nën presion. Kështu është aktualisht mazhoranca socialiste, pas audio-përgjimit dhe provave që bëhen publike çdo ditë për…

Lajmet e fundit

E pabesueshme! Mësoni sa ka shkuar trashësia e dëborës në këtë fshat të Shqipërisë

Aktualitet

E pabesueshme! Mësoni sa ka shkuar trashësia e dëborës në këtë fshat të Shqipërisë

Kjo ka qenë situata në orët e mesditës, ndërsa në mbrëmje në Dardhë trashësia e borës arriti në një metër, duke krijuar vështirësi të mëdha në lëvizjen e automjeteve. Edhe pushuesit...

Anglia përmbys Kroacinë, kualifikohet në “final four”

Sport

Anglia përmbys Kroacinë, kualifikohet në “final four”

Anglia ka arritur të marrë pikët e plota ndaj nënkampionit të botës, Kroacisë në kuadër të Ligës së Kombeve, duke siguruar plasmanin në “final four”. Kroacia doli së pari në epërsi...

Festë në familjen e Rita Orës

Show-biz

Festë në familjen e Rita Orës

Në familjen e Rita Orës sot ka festë, vëllai i saj Doni feston ditëlindjen.Ai mbush 21 vjet. Me një postim në llogarinë e saj në Instagram, Rita i ka uruar ditëlindjen. Bashkëngjitur...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!