Kryeministri Edi Rama, i njohur për arrogancën e tij që e karakterizon gjithmonë, ka replikuar edhe dje me ndjekësit e…
Deputetët e PD-së, Enkelejd Alibeaj dhe Ervin Salianji së bashku me këshilltarin ligjor Gazmend Bardhi kanë mbërritur në Prokurorinë e…
Deputeti Përparim Spahiu nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook na bën me dije për skandalin e financave të shtetit.…
Deputeti i Partisë Demokratike Romeo Gurakuqi ka reaguar dje sa i përket mungesës së investimeve në Shkodër dhe Veriun e…
Ish-Kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një statusi në Facebook ka dënuar edhe një herë vrasjen e 27 vjeçarit Enea Ftoi i…
Deputetët e Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj dhe Ervin Salianji së bashku me këshilltarin ligjor Gazmend Bardhi janë thirrur të paraqiten…
Ministrat e Ramës dhe sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Taulat Balla, kanë filluar procesin sovjetik të “llogaridhënies”, sipas parimit…
Partia Demokratike ka reaguar sa i përket mbledhjes së të dhënave për prindërit nga institucionet shtetërore kryesisht nga ministria e…
30 punonjësve të ISKSH-së u është thënë për t’u larguar nga puna me justifikimin e shkurtimit të stafit, por nga…
Nga Bujar VRETO Sot me njoftuan për një panair qe zhvillohej ne zonën e Fushestudes me prodhimet bio te vendasve,…
Ish-kryeministri Sali Berisha ngre dyshime se Agron Xhafaj mund të ketë ikur në Itali për të shpëtuar pasurinë e tij.…
“Investimet zero në zonat rurale të Tiranës, Veliaj vetëm propadandë!” Është ky reagimi i zëdhënëses së PD-së, Ina Zhupa, sipas…

Lajmet e fundit

Fillojnë reshtje e para në Shqipëri, ja në cilin qytet

Aktualitet

Fillojnë reshtje e para në Shqipëri, ja në cilin qytet

Kanë nisur reshjet e para të dëborës në qarkun e Korçës. Prej dy orësh kanë nisur reshjet e para në këtë qytet, ndërsa deri tani nuk raportohet për bllokim rrugësh. Kjo...

Kapet peshkaqeni 412 kg në Shqipëri

Aktualitet

Kapet peshkaqeni 412 kg në Shqipëri

Një tjetër peshkaqen është kapur këtë herë në rrjetat e peshkatarëve, në zonën e Himarës.  Një ditë më parë një peshkaqen , me gjatësi 3.5 m dhe me një peshë prej 400 kg u...

Kujdes! Këto shprehje do ju çojnë drejt ndarjes

Lifestyle

Kujdes! Këto shprehje do ju çojnë drejt ndarjes

Fjalët që u themi të dashurve tanë gjatë një argumenti të nxehtë ose ne një moment kur ndjehemi të lodhur mund të jenë të rrezikshme, aq sa mund ta bëjnë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!