Matteo Salvini, në qeverinë e Guiseppe Contes do të drejtojë Ministrinë e Brendshme. Në këtë moment delikat për Shqipërinë, kur…
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, tha se është optimist për përmbushjen e objektivit të shpallur për realizimin e 25 mijë…
Varfëria detyron prindërit të mos i kënaqin fëmijët në ditën e tyre, kjo është mënyra sesi e përshkruam 1 qershorin…
“Survejimi i Lulzim Bashës, akt policesk kriminal i shëmtuar” Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas lajmeve për survejimin e kreut…
Nënkryetari i PD-së Edi Paloka i përgjigjet Edi Ramës në lidhje me përdorimin e strukturave të policisë për të survejuar…
Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, thotë se kryeministri Rama mashtron për vendet e punës…
Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari, e ka akuzuar Kryeministri Rama se ka 10 muaj që…
Gazeta Panorama ka publikuar sot lajmin e përgjimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Policia e Shtetit, pak orë…
Nënkryetari i Partisë Demokratike Edmond Spaho, në një deklaratë për mediat nga Selia e PD është shprehur se ka pasur…
Policia e Shtetit ka reaguar zyrtarisht për lajmin e publikuar në media, se kreu i PD-së Lulzim Basha është vënë…
Të rinjtë e PD-së e kanë pyetur drejtpërdrejt Ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj lidhur me vëllain e tij, Agron Xhafajn.…
Deputetët e Partisë Demokratike, Flamur Noka, Edi Paloka dhe Enkelejd Alibeaj kanë shkuar sot në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë…

Lajmet e fundit

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Aktualitet

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Spektakli i shpifur i organizuar nga kryeministri dhe Alban Dudushi është diskredituar edhe live kur një nga studentët e pjesmarrës që ishin shitur nga organizatorët si protestues dhe që Rama...

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!